Działanie i instalacja Bosch 3 601 Jc3 660

Bosch 3 601 Jc3 660 to kompaktowy zestaw narzędziowy do wykonywania precyzyjnych prac naprawczych. Zawiera on mini-wiertarkę, szlifierkę, wkrętarkę, śrubokręt i wkrętak. Dzięki zastosowaniu tego zestawu narzędziowego można łatwo naprawiać małe, trudno dostępne części. Zestaw ten jest łatwy w instalacji i użyciu, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych mechaników. Posiada on również wygodne uchwyty, które umożliwiają łatwe przenoszenie. Zestaw narzędziowy Bosch 3 601 Jc3 660 pozwala na wykonywanie dokładnych prac naprawczych z maksymalną precyzją.

Ostatnia aktualizacja: Działanie i instalacja Bosch 3 601 Jc3 660

Detektory

Prosty i intuicyjny w obsłudze – oczywisty wybór przy pracach wymagających efektywnego lokalizowania obiektów

 • Automatyczna kalibracja eliminuje błędy wynikające z nieprawidłowej obsługi, zapewniając bezpieczniejszą pracę
 • Lokalizuj metal i przewody pod napięciem w różnego typu ścianach oraz konstrukcje drewniane w ścianach gipsowo-kartonowych
 • Wykrywa obiekty w ścianach przed rozpoczęciem wiercenia, zapewniając większe bezpieczeństwo, idealny podczas remontów

Zobacz dane techniczne

z 1 baterią 9 V, opaską na rękę

Nr katalogowy: 0 601 081 000

Kup od partnerów firmy Bosch

Ten produkt zawiera

 • Opaska na rękę
 • Pokrowiec
 • 1 bateria 9 V (6LR61)
 • nie Maks. głębokość detekcji120 mmWykrywane obiektyMetale magnetyczne (np. żelazo), Metale niemagnetyczne (np. miedź), Przewody pod napięciem, Konstrukcje drewniane Maks. głębokość detekcji, metal magnetycznyMaks. głębokość detekcji, metal niemagnetyczny80 mmMaks. głębokość detekcji, przewody pod napięciem50 mmMaks. głębokość detekcji, konstrukcje drewniane38 mmRodzaje ścianZabudowa sucha, Uniwersalna Ochrona przed pyłem i wodąIP 54 Identyfikacja materiałuPrzewód pod napięciem, Metal Zasilanie1 x 9 V 6LR61 Automatyczny wyłącznik, po ok. 5 minut Ciężar, ok. *0, 27 kg

  Dodatkowe informacje

  Technologia radarowa Bosch

  GMS 120 Professional: Dalsze informacje

  Najważniejsze cechy produktu

  Łatwa detekcja i bezpieczniejsza praca – detektor GMS 120 Professional to najchętniej wybierany detektor uniwersalny w tej klasie. Wyposażone w automatyczną kalibrację urządzenie eliminuje błędy wynikające z nieprawidłowej obsługi, co sprawia, że idealnie nadaje się do bezpiecznej pracy. Urządzenie zapewnia dokładny rezultat pomiaru podczas wykrywania metalu i przewodów pod napięciem w różnego typu ścianach oraz konstrukcji drewnianych w ścianach gipsowo-kartonowych.

  Sprzęt i aplikacja

  Lokalizowanie obiektów w ścianach przed rozpoczęciem wiercenia zapewnia większe bezpieczeństwo pracy, szczególnie użytkownikom wykonującym prace remontowe i czynności takie jak montaż szaf, blatów kuchennych, umywalek, kotłów i systemów grzewczych lub instalacja klimatyzacji i systemów tryskaczowych. Od konstrukcji drewnianych w suchej zabudowie (3, 8 cm) i przewodów pod napięciem (5 cm) do metali nieżelaznych (8 cm) i żelaznych (12 cm): to wszechstronne urządzenie wykrywa różnego rodzaju materiały i skanuje na głębokość do 12 cm.

  Dodatkowa informacja

  Model GMS 120 Professional posiada także skalę Centre Finder, która umożliwia dokładne wskazanie środka wykrywanych obiektów wraz z odczytem właściwości materiału. Trójkolorowy pierścień diodowy LED wyraźnie wskazuje wykrycie lub brak wykrycia obiektu i posiada otwór do zaznaczania wewnątrz pierścienia, umożliwiający bezpośrednie odnotowanie wyniku każdego pomiaru. To wytrzymałe urządzenie posiada okładzinę gumową, obudowę odporną na uderzenia i stopień ochrony przed pyłem i wodą IP54.

  Potrzebujesz części zamiennych?

  Tutaj szybko i łatwo znajdziesz części zamienne pasujące do Twojego narzędzia Bosch Professional.

  Znajdź część zamienną

  Znajdź odpowiednią część zamienną

  Nasze produkty można jednoznacznie zidentyfikować przy użyciu 10-cyfrowego numeru katalogowego podanego na narzędziu. Upewnij się, że numer katalogowy odpowiada numerowi w polu z informacją dotyczącą Twojego narzędzia. Jeśli numer katalogowy poniżej nie odpowiada numerowi na Twoim narzędziu, użyj naszego katalogu części zamiennych, aby wyszukać części, której potrzebujesz.

  INFORMACJA O PRODUKTACH

  Pytania dotyczące Elektronarzędzi, narzędzi pomiarowych i osprzętu Bosch Professional.

  Pon. - Pt. :8. 30 – 16. 30

  *koszt połączenia wg taryfy lokalnej

  INFOLINIA SERWISOWA

  Pytania dotyczące napraw, serwisu elektronarzędzi oraz części zamiennych do elektronarzędzi Bosch Professional.

  Pytania i odpowiedzi

  Tutaj uzyskasz odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące naszych usług serwisowych.

  Wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku "Akceptuję" sprawi, że będziemy mogli gromadzić dane dotyczące zachowania użytkowników na naszej stronie. Dzięki tym danym będziemy mogli ulepszać stronę i przygotowywać interesujące naszych użytkowników reklamy.

  Wyrażenie sprzeciwu poprzez kliknięcie przycisku "Odrzucam" oznacza, że będziemy używać tylko plików cookies związanych z sesją, statystykami i poprawianiem użyteczności strony.

  Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
  If you watch the ads, you support portal and users.

  Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

  marcias 18 Jan 2019 19:49 1005

  • #1Level 16  

   #1

   Cześć,

   ostatnimi czasy w sumie ze względów edukacyjnych bawię się w wtryskiwaczem CR BoschaO takim: https://www. jpg

   Problem jest taki że na jednym cylindrze próba przelewowa wykazuje BAAARDZO duży wypływ.Jakie są przyczyny takiego zjawiska poza uszkodzeniem mechanicznym wtryskiwacza?Jak rozumiem duży wypływ przelewu powoduje że ciśnienie w górnej części wtryskiwacza wyrównuje się z tym przy końcówce na tyle długo (za długo), że sterowanie czasem otwarcia końcówki jest nieprecyzyjne.Ze schematu wynika że docisk kulki do zaworka jest kontrolowany za pomocą sprężyny której napięcie wstępne jest z kolei regulowane za pomocą dystansów. Czy znaczny wypływ z przelewu oznacza (oczywiście poza uszkodzeniem mechanicznym zaworku bądź kulki) zużytą sprężynę i jej wymiana bądź zastosowanie innych dystansów może poprawić pracę wtryskiwacza?

  • #2wojtegoLevel 13  #2

   Najczęstrzymi przyczynami nadmiernego przelewu w tego typu wtryskiwaczu jest uszkodzenie elementu nr 24 oraz zużycie elementów 22 i 23 współpracujących ze sobą.

  Działanie i instalacja Bosch 3 601 Jc3 660

  Bezpośredni link do pobrania Działanie i instalacja Bosch 3 601 Jc3 660

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Działanie i instalacja Bosch 3 601 Jc3 660