Instrukcja konserwacji systemu Canon Gx5070

Instrukcja konserwacji systemu Canon Gx5070 jest niezbędnym narzędziem do utrzymania wydajności i niezawodności tego systemu. Instrukcja zawiera szczegółowe wytyczne dotyczące częstotliwości czyszczenia i konserwacji systemu, w tym: czyszczenie ogniska, czyszczenie optyki, czyszczenie przetwornika obrazu, czyszczenie układu zasilania, czyszczenie elementów mechanicznych, czyszczenie złączy i złączy, regulacja kontroli jakości, kontrola wyświetlacza, kalibracja systemu i wiele innych czynności. Instrukcja konserwacji systemu Canon Gx5070 może pomóc w zachowaniu Twojego systemu w nienaruszonym stanie, zapewniając Ci jak najwięcej możliwości jego użytkowania.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja konserwacji systemu Canon Gx5070

W tym rozdziale opisano sposób korzystania z funkcji czyszczenia automatycznego zespołu głównego i podajnika.

<Czyszczenie podajnika>

 (Ustawienia/Rejestracja)  <Regulacja/Konserwacja>  <Konserwacja>

Jeżeli na skanowanym za pomocą podajnika oryginale lub wydrukach pojawiają się smugi, skorzystaj z polecenia <Czyszczenie podajnika>. Czyszczenie podajnika

<Wycz. rolkę dociskową aby przepr. utrwalanie>

 <Regulacja/Konserwacja>  <Konserwacja>

Jeśli zadrukowany papier wydaje się brudny, należy wykonać operację <Wycz. utrwalanie>.

Można używać następujących formatów/rodzajów papieru.

Format: A4, LTR

Typ: Cienki, Zwykły, Kolorowy, Ponownie przetworzony

<Metoda Czyszcz. Obsz. Skanow. Oryginałów>

Uruchom materiał wideo, na którym zaprezentowano sposób czyszczenia szklanej płyty roboczej.

<Wymień zasobnik z tonerem>

 <Konserwacja>  <Sprawdź metodę konserwacji materiałów eksploatac. >

Odtworzone zostaje przykładowe wideo objaśniające sposób wymiany zasobników z tonerem. To przykładowe wideo można obejrzeć, nawet gdy wymiana nie jest niezbędna, aby z wyprzedzeniem zapoznać się z całą operacją.

<Załaduj zszywki (Zszywki)>

Odtworzone zostaje przykładowe wideo objaśniające sposób ładowania zszywek.

<Wymień zespół utrwalający>

Odtwarza przykładowe wideo przedstawiające sposób wymiany modułu utrwalającego.

<Wymień rolkę transferową>

Odtwarza przykładowe wideo przedstawiające sposób wymiany rolki transferowej.

<Wymień zestaw naprawczy ADF>

Odtwarza przykładowe wideo przedstawiające sposób wymiany zestawu do konserwacji ADF.

<Wymień zestaw rolki>

Odtwarza przykładowe wideo przedstawiające sposób wymiany zestawu rolek szuflady na papier.

<Usuń zacięty papier (przykład)>

Odtworzone zostaje przykładowe wideo objaśniające sposób usunięcia zaciętego papieru. To przykładowe wideo można obejrzeć, nawet gdy papier nie jest zacięty, aby z wyprzedzeniem zapoznać się z całą operacją.

<Rolka transferowa>

 <Inicjalizuj po Wymianie Części>

Po zakończeniu wymiany rolki transferowej należy wykonać operację <Rolka transferowa>, aby przeprowadzić inicjalizację.

<Szuflada 1: Zestaw rolki> do <Szuflada 4: Zestaw rolki>

Po wymianie rolki szuflady na papier i rolki wewnątrz szuflady na papier należy wykonać operacje od <Szuflada 1: Zestaw rolki> do <Szuflada 4: Zestaw rolki>, aby przeprowadzić inicjalizację.

<Zestaw naprawczy ADF>

Po zakończeniu wymiany wałka pobierającego ADF i podkładki oddzielającej ADF należy wykonać operację <Zestaw naprawczy ADF>, aby przeprowadzić inicjalizację.

<Kontrola wykrytej kondensacji>

Można wybrać, czy w przypadku wykrycia kondensacji wewnątrz urządzenia ma zostać rozpoczęty proces jej usuwania. W przypadku wyboru ustawienia <Włącz> proces usuwania kondensacji będzie wykonywany automatycznie.

Po wybraniu ustawienia <Włącz> i naciśnięciu <OK> wyświetlany jest komunikat z pytaniem, czy urządzenie ma od razu przeprowadzić proces usuwania kondensacji. Jeżeli chcesz niezwłocznie przejść do usuwania kondensacji, naciśnij <Tak>.

Podczas procesu usuwania kondensacji drukowanie może nie przebiegać prawidłowo, co będzie się objawiać wyprowadzaniem niezadrukowanych arkuszy papieru.

Aby ukończyć proces usuwania kondensacji (dla opcji wybrano ustawienie <Włącz>), nie należy wyłączać urządzenia.

Zadania drukowania realizowane w trakcie usuwania kondensacji są ograniczone zgodnie z konfiguracją opcji <Zadania do ograniczenia po wykryciu kondensacji>.

<Tylko odebrane zadania>: Niezależnie od konfiguracji opcji <Włącz Blokadę Pamięci dla Faksu>/<Użyj blokady pamięci I-Faks>, odbierane dane faksów/I-faksów są zapisywane w skrytce odbioru (RX) i nie mogą zostać wydrukowane w trakcie trwania procesu usuwania kondensacji. Nie można także drukować raportów, których wydruk skonfigurowano tak, aby odbywał się o określonej godzinie.

<Wsz. Zadania>: W trakcie trwania procesu usuwania kondensacji nie można drukować wszystkich danych drukowania.

Jak zamontować i utrzymać GARDENA Sprinklersystem

Masz już GARDENA Sprinklersystem i chcesz go zainstalować? A może zastanawiasz się jak dbać o jego prawidłowe utrzymanie? Mamy wskazówki, które Ci pomogą.Tylko kilka kroków dzieli Cię od chwili relaksu - kiedy to nawadnianie odbędzie się bez twojego udziału. Zobacz jak profesjonalnie zainstalować sprinkler system. *Utrzymanie porady i wskazówkiOto kilka wskazówek, które pozwolą Ci dłuższej cieszyć się ze swojego systemu.* Prosimy wziąć pod uwagę, że przy samodzielnej instalacji nie ponosimy odpowiedzialności za szkody i koszty powstałe w trakcie i wyniku montażu.

Zaawansowana instrukcja obsługi

Instrukcja konserwacji systemu Canon Gx5070

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja konserwacji systemu Canon Gx5070

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja konserwacji systemu Canon Gx5070