Instrukcja montażu, obsługi i serwisu Asus A52n Xe1

Asus A52n Xe1 to notebook zaprojektowany z myślą o wygodzie i wydajności. Posiada łatwy w obsłudze i intuicyjny interfejs, który pozwoli Ci łatwo zarządzać swoim sprzętem. Przed przystąpieniem do montażu, należy dokładnie przejrzeć dołączoną instrukcję. Przed rozpoczęciem obsługi lub serwisu tego sprzętu, należy również wykonać kroki określone w instrukcji. Zalecana jest regularna konserwacja sprzętu Asus A52n Xe1, aby zapewnić najlepszą wydajność i długie użytkowanie. Dzięki zastosowaniu złącz sieciowych, można łatwo połączyć sprzęt z siecią, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu, obsługi i serwisu Asus A52n Xe1

Dnia 2016-03-01 o godz. 08:18 ~ciekawski napisał(a):
> Ludzie. Czy wam nie wstyd pisać? można ujawniać się lub ujawniać kim się jest. Nie można ujawniać się kim jest...

wprawdzie nie ja to pisalem, ale:
w Polsce spedzilem wiekszosc swojego zycia, moi rodzice sa Polakami i w domu mowilo sie po polsku... tylko bardziej tak archaicznie jak przed wojna:), nadal nie potrafie prawidlowo korzystac z tego ruchomego sie w jezyku polskim...
na dodatek mam czasem dylemat przy polskim rz/z i zastepuje wyraz zawierajacy to dziadostwo innym.
i troche widac po budowie moich zdan, szczegolnie zlozonych... dlatego potraktuj to sie jako drobiazg, wazne, zeby byc komunikatywnym, temu sluzy jezyk.

Treści na Forum Bankier. pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

PIECYK NA PELET KRISS3 AIR 8, 5 kW CADEL WYSYŁKA GRATIS!!!

Dlaczego wybieramy piecyk na pelet zamiast tradycyjnego piecyka na drewno?

Wybór piecyka na pelet oznacza używanie ekonomicznego, ekologicznego, ale przede wszystkim praktycznego paliwa. Pelet jest bardzo ekonomiczny, gdyż zapewnia wysoką wydajność przy dużo niższym w porównaniu do paliwa kopalnego koszcie (kosztuje około 25% mniej od gazu sieciowego oraz około 50% taniej od gazu z butli).

Piecyki na pelet Cadel są idealne również z ekologicznego punktu widzenia, gdyż zostały zaprojektowane dla skutecznego i czystego spalania, z odzyskiem ciepła na poziomie 90% i jednym z najniższych poziomów emisji spalin na rynku.

Wybór peletu oznacza także praktyczność i wygodę. Można go nabyć w wielu punktach sprzedaży w Polsce. Jest łatwy w transporcie i przechowywaniu (worki 15 kg). W porównaniu z tradycyjnymi kominkami na drewno wytwarza mniej popiołu.

Na koniec ogromną korzyścią piecyków na pelet jest możliwość działania w trybie automatycznym, z możliwością włączania i wyłączania się w zależności od własnych potrzeb. Piecyki na pelet Cadel to prawdziwe mini urządzenia grzewcze. Mogą ogrzewać całe mieszkania i domy poprzez płaszcz wodny lub nawiew ciepłego powietrza.

Piecyk na pelet Kriss3 8, 5 kW w kolorze białym - Cadel

Model Kriss3 o mocy 8, 5 kW stworzony został do ogrzewania większych pomieszczeń. Wyposażony w programator tygodniowy. Jego kompaktowe rozmiary i prosta konstrukcja, w połączeniu z najwyższą wydajność czynić go bardzo praktycznym. Umiarkowane zużycie peletu zapewnia ciągłą pracę urządzenia od 9 do 36 godzin. Oznacza to, że zawsze będzie w stanie dostarczyć odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach, przez długi czas. Jest niezwykle łatwy w użyciu, wystarczy kilka intuicyjnych czynności, aby go włączyć i ustawić. Dostępne kolory blach wykańczających: biały, bordowy, antracytowy.

Ciepło w bezpieczny sposób

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, firma Cadel wyposaża wszystkie swoje urządzenia w systemy spokojnej pracy. Wylot spalin z piecyka jest zmniejszony w porównaniu do tradycyjnego urządzenia na drewno, a dodatkowo nie ma ryzyka, że spaliny wydostaną na się pomieszczenie podczas normalnego użytkowania. Dym wyprowadzany jest na zewnątrz poprzez specjalny (odporny na działanie wysokich temperatur) wentylator spalin. Produkty Cadel są wyposażone również w system zabezpieczający przed zapłonem (wybuchem) gazu drzewnego w komorze spalania. Zastosowano również technologię optymalizacji pracy wentylatorów nadmuchu gorącego powietrza na pomieszczenie. Rozruch piecyka został uproszczony do minimum. Dzięki temu piecyki Cadel są proste, bezpieczne i intuicyjne w działaniu. Niektóre modele (Kriss3, Ibis) posiadają „przełącznik bezpieczeństwa”, który automatycznie wyłączy piec, gdy drzwi są otwarte.
Piecyki Cadel są synonimem bezpieczeństwa, a wybór jednego z nich oznacza, radość z ciepła w domu wraz z pełnym spokojem.

Piecyki Cadel – jedyne w swojej klasie. Co je wyróżnia od konkurencji?

- szczelna komora spalania (idealne urządzenie do domów z rekuperacją),
- żeliwny ruszt z systemem przeciwwybuchowym,
- klapa peletu z hermetyczną uszczelką,
- dwa wentylatory nadmuchu powietrza na pomieszczenie,
- menu w j. polskim,
- system bezpiecznej pracy.

Dodatkowo: Specjalistyczna szczotka do corocznego czyszczenia wymiennika oraz przejściówka ułatwiająca podłączenia powietrza z zewnątrz GRATIS.

Wersja AIR

Ogrzewanie tradycyjne. Piecyk ogrzewa pomieszczenie, w którym się znajduje. Modele z serii AIR są idealne do ogrzewania małych i średnich pomieszczeń.

Pełna automatyka

Piece Cadel z serii AIR są w pełni automatyczne. Same się rozpalą i wygaszą. Same będą utrzymywały temperaturę odpowiednią dla domowników, a przy okazji będą oszczędzać paliwo (funkcja AUTO-ECO).

System sterowania

Panel sterujący umieszczony na piecyku, z łatwymi i intuicyjnymi funkcjami jest naprawdę prosty w obsłudze. Jest on dostępny w polskim języku.

Technologia Cubed

Produkty Cadel oznakowane cyfrą 3 (do sześcianu) posiadają technologię Cubed i całkowicie szczelną komorę spalania.
Oznacza to, większe bezpieczeństwo, lepsze osiągi i mniejsze zanieczyszczenie. Bezpieczeństwo dla Cadel nie jest opcją tylko standardem, dlatego zamknięta komora spalania nie jest u nas czymś ekstra.

Dane techniczne:

Moc nominalna: 8, 5 kW

Moc minimalna: 2, 3 kW

Autonomia pracy: 9-36 h

Pojemność zasobnika: 18 kg

Zużycie pelet: 0, 5-1, 66 kg/h

Sprawność: 90, 0%

Emisja CO (przy 13% O2): 0, 009-0, 051%

Temperatura spalin: 100-180OC

Średnica wlotu powietrza: Ø 40 mm

Średnica wylotu spalin: Ø 80 mm

Zalecane ciśnienie komina: 10 Pa

Pobór prądu: 60W (maks. 360 W przy rozpalaniu, ok. 2-3 min. )

Gwarancja: 2 lata

Wyposażenie standardowe piecyków na pelet Cadel:

- programator tygodniowy,

- komora spalania wyłożona jasnym materiałem żaroodpornym,

- minimalistyczne uchwyty do otwierania drzwiczek,

- przyłącze świeżego powietrza z zewnątrz fi 40,

- system czystej szyby,

- zbiornik na pelet wewnątrz urządzenia.

Kominek spełnia rygorystyczne certyfikaty:

Rysunek techniczny:

Instrukcja montażu, obsługi i serwisu Asus A52n Xe1

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu, obsługi i serwisu Asus A52n Xe1

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu, obsługi i serwisu Asus A52n Xe1