Konfiguracja Calgym Cg 7519 Calgym

Calgym Cg 7519 jest jednym z najpopularniejszych systemów konfiguracyjnych dostępnych na rynku. Jest to wszechstronny system, który może być używany do przechowywania i przetwarzania danych, tworzenia aplikacji i systemów operacyjnych, tworzenia i zarządzania sieciami, tworzenia systemów bazodanowych, tworzenia stron internetowych, tworzenia aplikacji mobilnych i wiele innych. System Calgym Cg 7519 oferuje szybką i niezawodną konfigurację, która jest łatwa w użyciu i zapewnia zaawansowane możliwości. System ten jest zgodny z wieloma platformami i systemami operacyjnymi, dzięki czemu można go łatwo dostosować do potrzeb danej organizacji. System Calgym Cg 7519 jest wysoce wydajny, niezawodny i łatwy w obsłudze, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do wielu różnych zastosowań.

Ostatnia aktualizacja: Konfiguracja Calgym Cg 7519 Calgym

ZNAJDŹ ROZWIĄZANIE SZYBCIEJ - WYBIERZ SWÓJ DEKODER

4K ULTRABOX +

USW4001NCP / NCP-3670SF

4K DUALBOX+

ADB-G9SE

WIFI PREMIUMBOX+

ADB NCP-4740SF

WIFIBOX+

SAGEMCOM DSIW74

BOX +

SAGEMCOM DSI87/DSI83

MEDIABOX+

ADB ITI-3740SX

BOX+

ITI-2849ST/ 2850ST/ 2851S

TURBOBOX+

ADB ITI-5720SX

TVBOX+

DSB4300

ultraBox+

HDS 7241ITI 5800SXHD ITI-5800S

Trwa ładowanie...

Poniższa instrukcja dotyczy dekodera, który pomyślnie przeszedł proces pierwszej instalacji. Jeśli właśnie odebrałeś dekoder od kuriera lub z Punktu CANAL+ i chcesz go po raz pierwszy podłączyć, skorzystaj najpierw z tej instrukcji po czym wróć do tego artykułu, by skonfigurować usługę Multiroom.

1. Uruchom dekoder główny i sprawdź czy sprzęt w menu wyświetla się zakładka MULTIROOM STANDARD HD. W tym celu wybierz MENU na pilocie oraz następnie USTAWIENIA i klawiszami nawigacyjnymi w lewo lub w prawo spróbuj odnaleźć zakładkę MULTIROOM.

 • zakładka MULTIROOM znajduje się w menu – przejdź do kroku nr 2. 

 • zakładka MULTIROOM nie znajduje się w menu- poczekaj aż dekoder pobierze konfigurację z satelity. Najszybciej stanie się to, gdy przełączysz dekoder na kanał nr 11. Dekoder zapisze konfigurację automatycznie do 24 godzin, od jego podłączenia do prawidłowo ustawionego zestawu antenowego i zasilania. Po czym przejdź do punktu
Jeśli dekoder nie pobierze konfiguracji do tego czasu, sprawdź jakość sygnału.

2. Wybierz sposób w jaki połączyłeś dekoder główny z dekoderem dodatkowym:

 • 3. Wybierz przycisk MENU na pilocie oraz DIAGNOSTYKA -> SIEĆ -> POŁĄCZENIE PRZEWODOWE i sprawdź wartość w wierszu STAN POŁĄCZENIA

 • POŁĄCZENIE AKTYWNE
 • Dekoder główny jest skonfigurowany do działania w usłudze MULTIROOM. Przejdź teraz do konfiguracji dekodera dodatkowego.

 • BRAK POŁĄCZENIA
 • a) Sprawdź, czy kabel ETHERNET jest prawidłowo wpięty lub czy nie jest uszkodzony. Jeżeli kabel jest wpięty prawidłowo, pobierz ponownie ustawienia sieci. W tym celu wybierz MENU na pilocie oraz USTAWIENIA -> INSTALACJA -> USTAWIENIA SIECI -> POŁĄCZENIE PRZEWODOWE -> KONFIGURACJA AUTOMATYCZNA

  b) Dekoder automatycznie skonfiguruje połączenie z internetem. Zapisz konfigurację sieci wciskając przycisk OK. Jeżeli konfiguracja zakończyła się powodzeniem, dekoder główny jest skonfigurowany do działania w usłudze MULTIROOM.

  c) Jeżeli konfiguracja zakończyła się niepowodzeniem zastosuj inny kabel Ethernet i ponownie wykonaj konfigurację automatyczną sieci.

  d) Jeżeli konfiguracja znów zakończyła się niepowodzeniem, przejdź do konfiguracji ręcznej. W tym celu wybierz MENU na pilocie oraz USTAWIENIA -> INSTALACJA -> USTAWIENIA SIECI -> POŁĄCZENIE PRZEWODOWE -> KONFIGURACJA RĘCZNA

  e) Wprowadź zestaw adresów sieciowych odpowiadających ustawieniom Twojej sieci domowej (informacje o parametrach sieci znajdziesz w panelu administracyjnym swojego routera). Zapisz konfigurację wciskając przycisk OK. Dekoder główny jest skonfigurowany do działania w usłudze MULTIROOM.

  Aby dekodery dodatkowe mogły pobierać autoryzację ich adresy IP muszą różnić się tylko ostatnim członem (3 pierwsze muszą być identyczne)

  3. Najprostszą metodą na połączenie dekodera do sieci Wi-fi jest skorzystanie z funkcji WPS. Aby to zrobić wciśnij przycisk WPS znajdujący się z prawej strony dekodera. Na ekranie telewizora pojawi się komunikat:

  4. Podejdź do swojego routera i wciśnij przycisk WPS.Jeśli dekoder nawiąże połączenie na ekranie telewizora pojawi się komunikat potwierdzający połączenie.


  Jeżeli Twój router nie posiada funkcji WPS możesz także skonfigurować połączenie Wi-Fi ręcznie.

  a) Wybierz przycisk MENU na pilocie USTAWIENIA-> INSTALACJA -> USTAWIENIA SIECI -> POŁĄCZENIE WI-FI. Na liście dostępnych sieci Wi-Fi zaznacz swoją sieć i zatwierdź wybór wybierając WYBIERZ SIEĆ.

  Jeśli na liście dostępnych sieci Wi-Fi nie znalazłeś swojej sieci wybierz opcję – PRZESKANUJ, aby odświeżyć listę dostępnych sieci.
 • Jeśli korzystasz z sieci ukrytej wybierz opcję WPISZ SSID i wyszukaj sieć podając jej nazwę.

  b) Wprowadź hasło zabezpieczające za pomocą wyświetlonej klawiatury (wielkość liter w haśle ma znaczenie – zmienisz ją wybierając niebieski przycisk na pilocie) i wybierz AKCEPTUJ. Następnie wybierz POŁĄCZ. com/-/media/ncplus/images/pomoc-artykuly/pomoc-techniczna/polaczenie-bezprzew2. png" width="605" height="343"/>

  Dekoder spróbuje nawiązać połączenie z wybraną siecią. Kiedy skończy wyświetli komunikat: KONFIGURACJA AUTOMATYCZNA ZAKOŃCZONA POMYŚLNIE. Dekoder główny jest skonfigurowany do działania w usłudze MULTIROOM.

  Poniższa instrukcja dotyczy dekodera, który pomyślnie przeszedł proces pierwszej instalacji. Uruchom dekoder główny i sprawdź, czy w menu wyświetla się zakładka MULTIROOM STANDARD HD. W tym celu wybierz SETUP i strzałkami w lewo lub w prawo spróbuj odnaleźć tę zakładkę.

 • Jest opcja MULTIROOM – przejdź do kroku nr 2. 
 • Nie ma opcji MULTIROOM - poczekaj aż dekoder pobierze konfigurację z satelity. Dekoder zapisze konfigurację automatycznie do 24 godzin od jego podłączenia do prawidłowo ustawionego zestawu antenowego i zasilania. Po czym przejdź do punktu 2. Jeśli dekoder nie pobierze konfiguracji do tego czasu, sprawdź jakość sygnału.
 • 2. Zweryfikuj połączenie pomiędzy dekoderami. Wybierz przycisk SETUP na pilocie następnie DIAGNOSTYKA -> SIEĆ i sprawdź co wyświetla się przy STAN POŁĄCZENIA

  Wybierz swój dekoder główny klikając powyżej w "Zmień >".

  Konfiguracja Calgym Cg 7519 Calgym

  Bezpośredni link do pobrania Konfiguracja Calgym Cg 7519 Calgym

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Konfiguracja Calgym Cg 7519 Calgym