Księga danych technicznych produktów Cal Spas Ultimate Fitness F854

Księga danych technicznych produktów Cal Spas Ultimate Fitness F854 to kompletny zbiór dokumentacji technicznej dotyczącej basenu Ultimate Fitness F854. Zawiera szczegółowe informacje na temat konstrukcji, wymiarów, wymaganych elementów, instalacji, konserwacji i naprawy basenu. Zawiera także informacje na temat zalecanego wyposażenia dodatkowego i części zamiennych. Księga danych technicznych produktów Cal Spas Ultimate Fitness F854 jest niezbędnym narzędziem do instalacji, konserwacji i naprawy basenu.

Ostatnia aktualizacja: Księga danych technicznych produktów Cal Spas Ultimate Fitness F854

Ariston Group

Jesteś pasjonatem swojego ogrodu? Zasługujesz na najlepszą markę, która jest również pasją sama w sobie i urzeczywistnia marzenia w codziennym życiu. Baseny i wanny SPA Cal Spas zmieniają Twoje otoczenie w niezwykły sen, który staje się podsatwą sensu dalszego bycia naszej rzeczywistości.

W 1979 na zatłoczonych targach w Kaliforni, firma California Akryl Industries z Pomona, w stanie Kalifornia poszukiwała sposobu pokazanie na małej przestrzeni wszystkich produkowanych modeli basenów. Rozwiązaniem okazało się, stworzenie mniejszych wersje akrylowych basenów i umieszczenie ich na ekspozycji dla zwiedzających wystawę klientów. Miniaturowe baseny od razu wywołały duże zainteresowanie, a firma zaczęła otrzymywać wiele zapytań o realizację basenu akrylowego z hydromasażem.

Rok później, California Akryl Industries rozwinęła swoją własną produkcję basenów akrylowych wstrzymując stara technologię budowy basenów. Tworząc od podstaw zupełnie nowe produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Mała siedziba firmy, Cal Spas zmieniła się w potężny nowoczesny zakład produkcyjny w Pomona w stanie Kalifornia. Wanny z hydromasażem i baseny Swim & SPA Cal Spas są znane na całym świecie i zyskują miano najbardziej luksuswoych basenów w branży SPA.

Platinum™ Spas wspiera szybką hydroterapię dzięki której pływamy na; poprawę krążenie krwi, zwiększoną aktywność wraz z usuwaniem toksyn z organizmu. Odczuwalna ulga po przez bniżenie bólu mięśni, sztywności i objawy stresu. Podnosi poziomu aktywności fizycznej, psychicznej oraz dobrego samopoczucia.

Platinum™Plus Spas przenosi Nas na nowy poziom hydroterapii. Platinum™ Plus Spas są przeznaczone do konkretnych potrzeb hydroterapii na określone grupy mięśni lub stawy przy użyciu ekskluzywnych dysz Aquatic Air Therapy™. Każdy panel Platinum™ Plus Spa jest stworzony przez Ciebie i dla Twoich spersonalizowanych wymagań.

Wanny SPA Escape™Spas są przeznaczone do codziennych ulubionych zabiegów terapii w ściśle określonej konfiguracji. Dopasowanie szczególnych funkcji do swoich preferencji pozwala na uruchomienie szybkiej terapii z prozdrowotnymi zaletami. Ucieczka od męczącej codzienności staje się faktem w mgnieniu oka!

Hydroterapia w wannie SPA to osobiste odczucie i potrzeba. Dzięki Escape™Plus Spas możesz sprecyzować swoje potrzeby codziennej terapii. Stworzenie własnego pakietu hydroterapii pozwala zmniejszyć ból w konkretnych obszarach Twojego ciała. 54be965156c7de9f_86">

Patio™ Spas to kolekcja łącząca w sobie klasyczne wzornictwo i nowoczesną technologię dopasowaną do otoczenia. Podkreślając swój własny styl. Dzięki niej możemy skorzystać z hydroterapii dla całego ciała. Dostępne funkcje podnoszą komfort użytkowy wanny SPA

Ten model wanny SPA to możliwość indywidualnego dopasowania zabiegów terapii hydromasażu do kluczowych obszarów ciała. Patio™ Plus Spas dzięki wydajnej pompie BHP 5. 0 wytwarzany jest silny strumień hydroterapii. Podziel się korzyściami z hydromasażu wspólnie z najbliższą osobą w wannie Patio™ Plus Spa.

Cal Spas oferuje więcej możliwości dostosowywania systemu hydromasażu niż większość marek z branży. Posiada również mnóstwo opcji aktualizacji i funkcji specjalnych. To sprawia, że każdy nasz klient otrzymuje to co potrzebuje. Wybierasz to co potrzebujesz a nie to co jest!

Ultimate Fitness™ Swim Spa to doskonałe rozwiązanie dla tych którzy pragną w zaciszu domowym realizować wysiłek fizyczny dla doskonałości ciała po przez pływanie i ćwiczenia aquafitness. Basen Swim jest doskonale zaprojektowany tak by zapewnić gładki przeciwprąd z regulacją jego mocy dopasowanej do umiejętności pływackich. Dla zwiększenia funkcjonalności są dostępne liczne akcesoria pozwalające na ćwiczenie pozostałych grup mięsni. Posiadanie własnego basenu Swim-Pro pozwala poczuć korzyści ze zdrowego stylu życia!

Zobacz w akcji Pro Trainer

HYDRO-PRO SWIM-MILL + RESISTANCE V ™

Wykorzystaj pełną moc Swim Jet System V za pomocą 2 River Jets i 3 Power Stream Jets korzystając z różnych technik pływania. Wybierz swój właściwy opór, zwiększ adrenalinę i pokonaj przeciwprąd na dowolnym dystansie czasu. Cal Spas posiada kilka rodzajów przeciwprądu w zależności od wielkości basenu i jego przeznaczenia

Ta pomoc wizualna umieszczona na dnie strefy pływackiej. Pomaga utrzymać pływaków w jednej linii z prądem wody w baseni Swim Spa, aby zapewnić maksymalną oporność dla przeciwprądu. Pływacy, którzy pozostają na środku basenu, mają najbardziej optymalny strumień wody do ćwiczeń aquafitness i szybciej osiągają zamierzone cele. 54be965156c7de9f_156">

ĆWICZENIA W BUDOWANIU BICEPSÓW

Ekspandery do ćwiczeń w basenie Swim Spa pozwalają skupić się na rozbudowie mocy bicepsów. Silne ramiona są niezbędne do uzyskania wyglądu mocnej sylwetki, która jest nie tylko szczupła, ale także zwinna. Baseny Swim Spas Cal Spas zapewniają niesamowite trening z efektywnymi ćwiczeniami do budowy ramion, które zapewniają najwyższy poziom treningu siłowego. 54be965156c7de9f_161">

Pływacy mogą dowolnie dostosowywać przepływ strumienia wody od 1% do 100% mocy. Zaprogramuj swój trening, korzystając z maksymalnie 10 różnych ustawień oporu i czasu trwania przeciwprądu. Pozostałe szczegółowe ustawienia pozwalają całkowicie kontrolować temperaturę wody, tryb ogrzewania, cykle filtrów, porę dnia i wiele innych ustawień użytkowych. 54be965156c7de9f_164" jscontroller="sGwD4d" jsaction="zXBUYb:zTPCnb;zQF9Uc:Qxe3nd;" jsname="F57UId" tabindex="-1">

Baseny Swim & Fitness Cal Spas wykorzystują wszystkie zalety nowoczesnej technologii dzięki czemu idealnie wpisują się w potrzeby współczesnego człowieka. Funkcja bieżni pływackiej z przeciwprądem daje możliwość realizacji treningu pływackiego na dowolnym dystansie. Regulacja mocy i kierunku przeciwprądu nie ogranicza możliwości pływania osobom o najniższych umiejętnościach pływacki. Osoby z ograniczeniami ruchowymi dzięki antypoślizgowym powierzchniom niecki mogą czuć się bezpiecznie i przywracać dawną sprawność ruchową i fizyczną. Wybierz nowoczesny basen Cal Spas Swim & Fitness i zapomnij o ograniczeniach!

American Made Cal Spas jest produkowany w całości w USA. Potwierdzając doskonałość wyrobu i poszanowanie dla lokalnych miejsc pracy. Jest obecnie liderem branży Dom i Ogród

Widest Selection Cal Spas dysponuje nowoczesną technologią wytwarzania basenów z hydromasażem. Pozwala to na możliwość tworzenia licznych kombinacji basenów dopasowanych do potrzeb użytkownika.

Standard of Excellence Wybierając produkt Cal Spas możesz być bezpieczny. Producent od samego początku znajduje się na liście UL Certified, która wymaga od producentów najwyższej jakości bezpieczeństwa. 54be965156c7de9f_190">

Value Cal Spas jako jeden z nie wielu producentów wyposaża swoje wyroby w największą ilość funkcji podnoszących komfort użytkowania. To gwarancja, że otrzymują Państwo produkt najwyższej jakościw najlepszej cenie!

Wózki widłowe podlegają pełnej formie dozoru technicznego1. Oznacza to konieczność przeprowadzania okresowych kontroli przez właściwą jednostkę podległą UDT. W związku z przepisami dot. dozoru technicznego2, wykonywanie kontroli przez jednostki dozoru nie zwalnia jednak eksploatującego z odpowiedzialności za jakość i stan tych urządzeń. W praktyce, oprócz codziennego dbania o sprzęt, istnieje więc też prawny obowiązek prowadzenia szczegółowej dokumentacji eksploatacyjno-serwisowej.

Księga rewizyjna UDT

Każde urządzenie poddane badaniom technicznym UDT przed rozpoczęciem pracy, otrzymuje w momencie zakończenia procesu rejestracyjnego unikalną księgę rewizyjną. W dużym uproszczeniu można by ją nazwać “dowodem rejestracyjnym wózka widłowego”. Użytkowanie maszyny bez takiego dokumentu i aktualnych, corocznych badań technicznych naraża nas w razie kontroli na poważne konsekwencje prawne oraz finansowe. Każdy przedsiębiorca używający wózka widłowego powinien zadbać o proces rejestracyjny i uzyskanie tego dokumentu. Informacje zawarte w księdze rewizyjnej to między innymi:

  • Dokumentację techniczną,
  • instrukcję obsługi,
  • protokoły z badań okresowych wózka,
  • decyzję UDT o dopuszczeniu do eksploatacji lub nie,
  • dziennik konserwacji wózka,
  • deklarację zgodności,
  • informacje o wózku – numer ewidencyjny wózka,
  • informacje o użytkowniku wózka.

Jak “wyrobić” księgę rewizyjną?

Zdobycie dokumentu jest równoznaczne z otrzymanie zezwolenia na eksploatację. W celu uzyskania takiej permisji musimy złożyć stosowny wniosek do Urzędu Dozoru Technicznego(wzory formularzy są dostępne na https://www. pl/formularze). Ogromny wpływ na pozytywne rozpatrzenie ma przedstawienie kompletnej dokumentacji. W jej zakres wchodzą: instrukcja obsługi i specyfikacja techniczna producenta, schematy układów hydraulicznego i elektrycznego, certyfikat pochodzenia oraz dokumenty rejestracji (w przypadku urządzenia nowego) lub kopia dokumentacji rejestracyjnej wcześniejszego właściciela (w przypadku wózka używanego).

Inne niezbędne dokumenty

Oprócz księgi rewizyjnej każdy wózek widłowy musi posiadać także dziennik konserwacji o którym można dowiedzieć się więcej tutaj) Zgodnie z przepisami BHP3 dobrą praktyką jest także sporządzanie codziennych raportów technicznych wózka widłowego. Pozwalają one na ciągły nadzór i wyłapywanie ewentualnych nieprawidłowości w działaniu urządzenia bez konieczności codziennego kontrolowania maszyny przez wykwalifikowanego w zakresie konserwacji pracownika. Zapisane w raporcie uwagi techniczne mogą być też wskazówką do przeprowadzenia napraw przed wystąpieniem właściwej awarii.

1 Rozporządzenie Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 29 października 2003 r. ws. warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji niektórych urządzeń transportu bliskiego (załącznik nr 1, poz. 36),
Ustawa o dozorze technicznym z dnia 21 grudnia 2000 r., (art. 2, pkt. 3),
Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 10 maja 2002 r. bezpieczeństwa i higieny pracy przy użytkowaniu wózków jezdniowych z napędem silnikowym (§ 5).

Prev

Okresowy przegląd regałów

Okresowy przegląd regałów

Czy regularnie przeprowadzasz bieżące przeglądy systemów regałowych?

Next

Dziennik konserwacji wózka widłowego

Dziennik konserwacji wózka widłowego

Obowiązkowa dokumentacja - jak prowadzić dziennik konserwacji wózka widłowego?

Księga danych technicznych produktów Cal Spas Ultimate Fitness F854

Bezpośredni link do pobrania Księga danych technicznych produktów Cal Spas Ultimate Fitness F854

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Księga danych technicznych produktów Cal Spas Ultimate Fitness F854