Lista części zamiennych Podręcznik D Link Dgs 8010

Lista części zamiennych D Link DGS 8010 to kompletny przewodnik do wymiany części w urządzeniu DGS 8010. Przewodnik zawiera listę części zamiennych, ich opisy i instrukcje wymiany. Lista części zamiennych zawiera szczegółowe informacje na temat części zamiennych, takich jak części zamienne, instrukcje montażu, części zamienne i wymagane narzędzia. Przewodnik jest przeznaczony dla osób, które chcą samodzielnie wymienić części w swoich urządzeniach DGS 8010. Przewodnik dostarcza użytkownikom ważnych informacji o produkcie, a także instrukcji dotyczących jego instalacji i konserwacji. Użytkownicy mogą skorzystać z informacji zawartych w przewodniku, aby dokonywać samodzielnych napraw i zmian w swoich urządzeniach DGS 8010.

Ostatnia aktualizacja: Lista części zamiennych Podręcznik D Link Dgs 8010

Technologie firmy Intel mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. // Żaden produkt ani komponent nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. // Rzeczywiste koszty i wyniki mogą się różnić. // Wydajność różni się w zależności od użytkowania, konfiguracji i innych czynników. // Zapoznaj się z naszymi pełnymi Informacjami prawnymi i zastrzeżeniami. // Firma Intel zobowiązuje się do poszanowania praw człowieka i unikania współudziału w ich naruszaniu. Zobacz Globalne zasady dotyczące praw człowieka firmy Intel. Produkty i oprogramowanie firmy Intel przeznaczone są wyłącznie do wykorzystania w aplikacjach, które nie naruszają międzynarodowo uznanych praw człowieka, ani nie przyczyniają się do ich łamania.

Intel Technology Poland sp. z o. o. ; ul. Słowackiego 173, 80-298 Gdańsk, Poland; Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; KRS 0000101882; NIP 957-07-52-316; Kapitał zakładowy 200 000 PLN. Spółka oświadcza, że posiada status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych. 

Witam.

Mam za zadanie stworzyć listę części zamiennych do szaf elektrycznych, itp. z podziałem na zastosowania w różnych urządzeniach. Chciałbym użyć do tego MS Access, ale pierwszy raz mam z nim styczność, a poradniki i instrukcje Microsoft opisują jakieś "pierdołowate" bazy danych dla biznesu i statystyk, które mają się nijak do mojego problemu. Moja baza ma zawierać pola:
0. Index (standardowo dodawany przez bazę)
1. Nazwę elementu.
2. Numer zamówienia.
3. Posiadaną ilość.
4. Miejsce składowania.
Wymagania są takie: gdzieś jest spis urządzeń, wybór urządzenia z tego spisu ma pokazywać elementy wyłącznie używane w nim i umożliwiać zmianę posiadanej ilości, zmiana wartości "posiadana ilość" w jednym miejscu ma powodować zmianę w pozostałych miejscach.Najlepiej jeśli podam uproszczony przykład dla ścisłości. Są 3 części zapasowe do taśmociągu: silnik 3kW, stycznik, wyłącznik silnikowy oraz są 4 części do wibratora separacyjnego: silnik 5kW, stycznik, wyłącznik silnikowy, simocode. Więc w tabeli Wszystkie części będzie 5 unikatowych elementów, ale po wybraniu taśmociągu mają być widoczne tylko 3 elementy, a po wybraniu wibratora mają być widoczne 4 części.Miałem pomysł, że powinny być 3 tabele: Wszystkie części - zawierająca wszystkie unikalne części (5 elementów), Taśmociąg - zawierająca 3 elementy oraz Wibrator - zawierająca 4 elementy. Tabele Taśmociąg i Wibrator powinny być powiązane z tabelą Wszystkie części. Ale natrafiłem na problemy:
1. Jak powiązać wszystkie pola jednej tabeli z polami drugiej tabeli, tak aby wszystkie wartości pól w danym wierszu odnosiły się do jednego, tego samego elementu. Przykładowo jak powiązać tabele Taśmociąg z tabelą Wszystkie części w ten sposób, aby wprowadzając do tabeli Taśmociąg w polu "Nazwa elementu" wartość stycznik (oczywiście powiązaną z Wszystkie części), w pozostałych polach tabeli Taśmociąg automatycznie wczytywały się wartości z analogicznych pól tabeli Wszystkie części (wczytanie wszystkich danych stycznika)?
2. Jak zrobić, żeby dało się uzyskać powyższy efekt wpisując dowolnie nazwę, numer zamówienia lub index?
3. Jak sprawić, żeby "posiadana ilość" w tabeli Taśmociąg była modyfikowalna i powodowała też zmianę w pozostałych tabelach?Drugi pomysł był taki, żeby wstawić do tabeli Wszystkie części pole "Urządzenia" i tam wprowadzać urządzenia w jakich ma zastosowanie dana część, a później za pomocą kwerendy wyświetlać części - filtrując wg urządzeń. Niestety nie mam pomysłu jak jednej części dodać wiele urządzeń, bez duplikowania jej w bazie danych, a jednocześnie z możliwością filtrowania za pomocą kwerendy.Pytania/prośby:
1. Czy któreś z moich rozwiązań ma w ogóle prawo działać?
2. Ma ktoś inny pomysł jak to rozwiązać? Może niepotrzebnie kopię się z koniem i da się to zrobić jakoś prościej?
3. Może mi ktoś przetłumaczyć jak krowie na rowie relacje wiele-do-wielu w przypadku mojego przykładu? Właśnie czytam arcymądre instrukcje ze strony MS o kluczach podstawowych oraz kluczach obcych, ale nie potrafię tych informacji zaadaptować do mojego problemu, bo nie jest to wyjaśnione należycie (przynajmniej dla mnie niezrozumiale).Z góry dziękuję za poświęcony czas i pozdrawiam.

Kupuj lista części zamiennych na traktorpool. pl w najlepszych cenach od profesjonalnych dealerów maszyn i prywatnych sprzedawców. Atrakcyjne oferty na lista części zamiennych w Twojej okolicy!

Lista części zamiennych Podręcznik D Link Dgs 8010

Bezpośredni link do pobrania Lista części zamiennych Podręcznik D Link Dgs 8010

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Lista części zamiennych Podręcznik D Link Dgs 8010