Standardowy podręcznik operacyjny Haier Bcd 211w

Standardowy podręcznik operacyjny Haier BCD 211w to kompleksowe narzędzie służące do zarządzania i kontrolowania wszystkich produktów Haier. Podręcznik dostarcza szczegółową informację na temat wszystkich funkcji i elementów urządzenia oraz jak je poprawnie używać. Podręcznik zawiera również instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i aktualizacji oprogramowania. Zawiera także szczegółowe informacje na temat wszystkich funkcji i elementów urządzenia, w tym: czujniki, sterowniki, wyświetlacze, porty, karty Wi-Fi i Bluetooth, złącza audio, złącza USB oraz wszelkie inne funkcje. Podręcznik jest dostępny w językach angielskim, chińskim, japońskim, francuskim i włoskim.

Ostatnia aktualizacja: Standardowy podręcznik operacyjny Haier Bcd 211w

Punkty artykuły

 1. O Producent
 2. Osobliwości
 3. Charakterystyka
 4. Popularne modele
 5. Le65u6700u
 6. Le55k6500u
 7. Le55q6500u
 8. Le50k6500u
 9. Le43k6500sa
 10. LE32K6500SA
 11. Le24k6500sa
 12. Skonfiguruj i połączenie
 13. Połączenie bezprzewodowe i przewodowe
 14. Ustawienia kanału
 15. Aktualizacja oprogramowania układowego, połączenie z Wi-Fi
 16. Usuń czas trwania z ekranu
 17. ConnectingPlayer
 18. Instrukcja obsługi
 19. Naprawa wskazówek
 20. Recenzje recenzji

Telewizory Haier pojawiły się niedawno na rynku rosyjskim, ale już udało mi się wiele zainteresować wśród kupujących. Pytania dotyczące tego producenta, jak skonfigurować sprzęt do odbierania sygnału rozgłoszeniowego, jak połączyć telefon wymaga nie tylko odpowiedzi, ale szczegółowych i wdrożonych wyjaśnień. Jednak opinie klientów i specjaliści na modelu 65, 55, 50, 43, 32 cala wyglądają dość pozytywnie, pozostaje tylko w celu zbadania szczegółowego przeglądu dedykowanego telewizory Haier i dokonać własnych wniosków.

O Producent

Haier jest dobrze znany konsumentom w 160 krajach świata. Produkcja w ChRL, w Qingdao marka charakteryzuje się ścisłą kontrolą jakości, jest pierwszym deweloperem na świecie w pełni bezprzewodowy telewizor LCD. O firmie tworzy książki, a wielu głównych graczy na rynku technologii marzy o koalicji z chińskim giganta. Oficjalnie Haier jest uznawany za największy świat Producent urządzeń gospodarstwa domowego.

Historia przedsiębiorstwa rozpoczęła się w ciągu 20 lat XX wieku. Jako prywatna roślina lodówki istniała do 1949 roku, po czym była znacjonalizowana. Przez długi czas status państwowy przedsiębiorstwa pozwolił mu pozostać „na powierzchni” nawet zmartwychwstał w otchłach bankructwa.

W momencie obracania firmy z Liebherr w 1980 r. Roślina ledwo radziła sobie z uwolnieniem 80 lodówek miesięcznie, sprzęt nie był aktualizowany przez ponad 30 lat, kontrola jakości była po prostu nieobecna.

Nowe partnerstwo umożliwiło modernizację materiału i bazy technicznej. Do 1984 r. Była roślina lodówka zmieniła się w „Firma Chłodnictwa Qingdao”. 2 lata później utrata produkcji zaczęła zyskać. Wkrótce fabryka dołączyła do innych fabryk miasta.

Rozszerzenie doprowadziło do faktu, że w 1991 r. Zmieniono nazwę troski: teraz został nazwany Qingdao Haier Group, na cześć niemieckiego partnera, ponieważ pełna nazwa była liberhaier. W 1992 r. Marka czekała na nowe zmiany. Ostateczna wersja jego nazwy była Grupa Haier. Pod tą nazwą, po raz pierwszy wydano akcje giełdowe, a następnie rozpoczął szybką międzynarodową karierę firmy.

Już do 1996 r. Spółka miała własną produkcję w Indonezji, rok później, rośliny w Malezji i Filipinach. Od 1999 roku troska ma zakład w Stanach Zjednoczonych, od 2002 r. W Pakistanie, z 2003 r. W Jordanii. Po opanowaniu Bliskiego Wschodu, firma kontynuowała zwycięską procesję, otwierając 5 przedsiębiorstw w krajach afrykańskich – z RPA do Tunezji. W Europie produkcja Haier znajduje się we Włoszech, w Rosji – w Naberezhnye Chelny.

Aby zrozumieć skalę Business Haier, warto to powiedzieć Firma pomyślnie zdobyła podział generała elektrycznego z siedzibą w Kentucky, wchłaniając cukierki, nie wspominając o mniejszych fuzjach.

Obecnie technika marki jest uważana za jednego z głównych konkurentów do już ustalonych marek zakupów.

Osobliwości

TV HAIER – Nowoczesne rozwiązanie technologiczne, zorientowane wentylatory przez fanów kino, telewizji, rozrywki online. Linia produktów zawiera ślimakowe telewizory LED z rozdzielczości Ultra HD (4K), Full HD, HD. Curved Series prezentuje modele z zakrzywionym ekranem. Prawie wszystkie telewizory wyposażone są w Wi-Fi, Smart TV Funkcje oparte na Androidzie. Obecnie użytkownicy są dostępne dla użytkowników, takich jak łączenie się z Netflix, YouTube, Google Play Filmy, Aplikacje muzyczne i sklepowe z Google, IVI Cinema i innych usług.

Możesz ustawić hasło podczas konfigurowania kanałów. W ramach kontroli rodzicielskiej uniknie to oglądania telewizji bez zgody drobnych widzów. Oddzielna uwaga zasługuje na pilota za pomocą przycisków Netflix, YouTube, wyszukiwanie głosowe – można uruchomić pomocnika jednym dotknięciem żądanego klucza.

W telewizorach z 4k zaimplementowaną technologią HDR10, zapewniając wysokie szczegóły obrazu, jasności i soczystości kolorów. Wszelkie treści można poprawić do jakości Ultra HD.

Charakterystyka

Haier TVS wykorzystuje najnowszy rozwój rozwoju bezprzewodowego. Moduł Bluetooth 5. 0, Wi-Fi 5 GHz zapewnia maksymalne szybkie i stabilne połączenie, przyspieszaj zawartość treści. W nowoczesnych modelach telewizory również:

 • ekran z przekątną 32, 40, 43, 50, 55 i 65 cali;
 • Przypadek w 3 kolorach – czarny, metaliczny, srebro;
 • Odpowiednia baza lub nogi do umieszczenia na zewnątrz;
 • oprogramowanie odpowiadające modelowi;
 • Wysokiej jakości obudowa o ścisłej przylegającej ramy;
 • Wbudowany tuner telewizyjny do odbierania sygnału istotnego telewizora;
 • Wymagane wejścia i wyjścia do łączenia słuchawek, HDMI, USB;
 • Wsparcie dla HBBTV po podłączeniu do Internetu;
 • kolory stereo w przypadku;
 • LAN do połączenia sieciowego;
 • Wejście optyczne do odbiornika.

Są to tylko wspólne cechy, istotne dla wszystkich telewizorów markowych. Poszczególne właściwości każdego modelu należy wziąć pod uwagę bardziej szczegółowo.

Popularne modele

Haier Telewizory LED są dostępne w szerokiej gamie asortymentu. Wśród obecnych modeli wynoszą około 20 pozycji z różnym wyposażeniem przekątnej i technicznej. Szczegółowy przegląd i opis najbardziej interesujących z nich pozwolą ci lepiej zapoznać się z techniką marki.

Le65u6700u

Rzeczywisty model z TV 4K Ultra HD, SM @ RT Android TV, Direct LED Podświetlany wyświetlacz. Ekran diagonalny 65-calowy obsługuje aktualizację częstotliwości ramy 60 Hz, 300 CD / M2 jasność zapewnia dobrą reprodukcję kolorów. TV obsługuje HDR, wyposażony w moduł tłumienia hałasu. Ukończ 2 kolumny na 15 W dla potężnego stereo. Korektor, dźwięk przestrzenny pomaga zrobić obraz filmowy jeszcze bardziej imponujący.

Le55k6500u

Uniwersalny model Haier TV Do montażu podłogi, umiejscowienie ścian. W zestawie Smart TV oparty na Androidzie, transmisji wideo w rozdzielczości 4K. Przekątna w wysokości 55 cali wystarczy, aby uzyskać jasne wyświetlenia wrażeń. Model charakteryzuje się dobrą jasnością, jasnością i reprodukcją kolorów. Porty i wejścia w zestawie umożliwiają przeglądanie i słuchanie treści z mediów zewnętrznych.

Le55q6500u

TV z serii zakrzywionych, z zakrzywionym ekranem i kompletnym zestawem funkcji multimedialnych. Doskonały transfer, funkcja „dźwięk wokół”, pełne zanurzenie w tym, co dzieje się na ekranie. Wszystkie te opcje sprawiają, że model jest naprawdę interesujący. Smart TV Zaimplementowany na platformie Linux, ale aplikacje można zainstalować z napędem flash. Uprawnienia 4K wystarczą, aby zobaczyć najwyższą jakość treści wideo.

Le50k6500u

Uniwersalny model z dużym ekranem i stylowym wzorem. Jest to dobry wybór do salonu, sypialni, kina domowego. Obraz jest transmitowany z rozdzielczością 4K, istnieje funkcja Smart TV, obsługuje transmisję plików multimedialnych z mediów zewnętrznych. Taki telewizor jest złotym środkiem między największym modelem a małymi modeli dla domu.

Le43k6500sa

Komputer z 43-calowym przekątną ekranową, wspierającą rozdzielczość Full HD. Model jest wyposażony w moduł Wi-Fi, Smart TV, znajdują się wbudowane komponenty do łączenia różnych urządzeń zewnętrznych. Jest to wygodna i niezawodna telewizja do ciągłego użytkowania jako centrum mediów domowych. Duży wyświetlacz może być używany do przeglądania rolek w sieci lub grach w konsoli.

LE32K6500SA

32-calowy ekran przekątnej. Jest to klasyczny model z HDR, rozdzielczości HD, podświetlana dioda bezpośrednia. Warto wybrać pokój dla dzieci lub kuchni, sypialnie. Pakiet zawiera funkcję Smart TV, ze wszystkimi niezbędnymi aplikacjami. Kąt widzenia jest mały – 160 stopni, istnieją kolory stereo 8 W, model jest niedrogi, ma dobre specyfikacje.

Le24k6500sa

Telewizor z Smart TV, obsługa wideo w formacie HD i wygodnym ekranie kompaktowym. Optymalne rozwiązanie do użytku kuchni lub kraju. System operacyjny HAIER Smart OS umożliwia pewnie cieszyć się wszystkimi niezbędnymi inteligentnymi funkcjami. Telewizor z 2 wejściami USB i HDMI istnieją inne niezbędne interfejsy, w tym Wi-Fi.

Skonfiguruj i połączenie

Większość funkcji jest po prostu zaimplementowana w telewizorze. Na przykład reset do ustawień fabrycznych są usuwane w haier do oddzielnego elementu menu. Wystarczy potwierdzić swoje intencje i zwracać telewizję do stanu podstawowego. Możesz zainstalować przeglądarkę i inne aplikacje przez menu z ikoną domu. Jeśli jest dostęp do rynku, możesz po prostu wybrać zawartość z niego. Ponadto telewizory obsługują instalację aplikacji ze źródeł zewnętrznych – z dysku flash.

Połączenie bezprzewodowe i przewodowe

Smartphone na Androida lub iPhone Możesz synchronizować z telewizorem Wi-Fi, łącząc je do wspólnej sieci domowej. Haier nie obsługuje połączenia przewodowego z gadżetami Apple przez USB jako napęd. Z urządzeniami na Androidzie nie ma takiego problemu. Na iPhone’a do transmisji z ekranu musisz użyć dodatkowych aplikacji lub chromekast.

Do komputera w najłatwiejszym sposobem, aby połączyć się Za pomocą HDMI. Aby grać w treści, wystarczy wybrać jako źródło sygnału, którego potrzebujesz w menu. Odbiornik kablowy jest również podłączony, konsola do gry.

Wyjście TV optyczne umożliwia podłączenie kabla do niego, aby połączyć się z wejściem akustycznym audio zewnętrznej akustyki. Do połączenia przewodowego przez Internet w telewizorach Haier znajduje się wejście do sieci LAN.

Ustawienia kanału

Możesz znaleźć kanały na antenę domowej, używając wyboru jako źródła sygnału DVB-T, a następnie:

 • Naciśnij Menu na pilocie;
 • Wybierz „Ustawienia kanału”;
 • ustanowić kraj (Rosja);
 • Uruchom autotune;
 • Na koniec idź, aby zobaczyć znalezione kanały.

Usuń zbyt głośny dźwięk, który nie jest regulowany przez pilota, łatwe. Wystarczy wymienić tryb sklepu w trybie domowym, jeśli nie zostało to zrobione podczas pierwotnej konfiguracji.

Telewizja kablowa w telewizorach Haier podświetliła źródło sygnału DVB-C. Musisz przejść do menu, zainstalować kraj, uruchom automatyczne strojenie za pomocą typu wyszukiwania „Full Scan”. Jeśli w tym trybie nic nie zostanie znalezione, częstotliwość jest określona na dostawcy i jest ręcznie wprowadzona.

Odbiornik konsoli, łącz opcjonalnie. Telewizor ma wspólny interfejs, przez CL-Connector, którego można podłączyć kartę inteligentną, aby wyświetlić płatne treści lub moduł CA.

Aktualizacja oprogramowania układowego, połączenie z Wi-Fi

Aby uzyskać aktualizację USB lub połączyć się z Wi-Fi, użytkownik wystarczy, aby przejść do menu „Ustawienia” i wybierz żądany element. W przypadku sieciowej sieci bezprzewodowej musisz wprowadzić hasło. Podobnie możesz zaktualizować oprogramowanie układowe samego telewizora – za pomocą elementu „Ustawienia ogólne” i wybór metody rozruchu bezprzewodowego.

Usuń czas trwania z ekranu

Wygląd czasu trwania napis na ekranie telewizora blokuje działanie przycisków. Aby rozwiązać problem, musisz przejść do menu, Wybierz czas akapitu. Aktualny czas jest tutaj ustawiony, ustawienia są ustawione na telewizję przejściową do trybu gotowości. Jeśli wszystkie ustawienia są określone poprawnie, nie będzie żadnych dalszych problemów.

ConnectingPlayer

Aby podłączyć ForkPlayer do surfowania w sieci za pomocą przycisku za pomocą przycisku za pomocą przycisku, IPTV, Telewizor Haier będzie musiał ręcznie przełączyć się na nowy adres DNS. Jednak nie jest to konieczne we wszystkich modelach. Istnieje pewna procedura, która powinna być zaludniona.

 1. Włącz telewizor.
 2. Wyjdź z menu.
 3. Wybierz „Ustawienia sieciowe”.
 4. Wymień adres serwera DNS na 195. 88. 208. 101 lub 85. 17. trzydzieści. 89 – W zależności od wyboru ForkPlayer uruchomi się przez różne aplikacje.
 5. Po synchronizacji danych, kompatybilne aplikacje będą działać za pośrednictwem nowego gracza.

Jeśli masz ForkPlayer, nie musisz spełniać połączenia IPTV. Będzie działać przez kompatybilną aplikację.

Patrz poniżej.

Instrukcja obsługi

Po wydobyciu z telewizora LED, Haier musi być zainstalowany na wsparciu lub powiesić na ścianie. Z montowaniem ściennym, musisz wstępnie zabezpieczyć przednią powierzchnię ekranu z negatywnych wpływów zewnętrznych. Wspornik jest zamocowany na tylnym panelu, w specjalnych śrubach do śrub. W zależności od modelu odległość między nimi będzie 200 mm dla urządzeń o przekątnej do 43 cali lub 400 mm dla telewizorów na 55/65 cali. Może być umieszczony tylko na ścianie stolicy.

Telewizor Haier jest dołączony zarówno do fizycznego przycisku umieszczony na dolnej krawędzi jego ramy, jak i z pilota.

Menu nawigacji do sterowania składa się z poprzeczki z centralnym przyciskiem i 4 elementami przez jego obwód. Są to elementy drzewne w nagłych wypadkach. Główna kontrola jest wykonywana przez pilota.

Po pierwszym włączeniu, założono pewne działania.

 1. Wybierz język.
 2. Zainstaluj początkowe hasło – domyślnie 0000, ale możesz wprowadzić swoje.
 3. Wybierz format pracy. W trybie demonstracyjnym głośność sklepu zawsze będzie maksimum. Warto wybrać tryb domu do użytku domowego.
 4. Melodia Połączenie internetowe.
 5. Wybierz antenę typu DVB, tryb strojenia, kraj. Możesz ustawić te parametry automatycznie.
 6. Znajdź programy telewizyjne. Wyszukiwanie zostanie wykonane w telewizorze, DTV, zakresie radiowe. Jeśli nie zostanie to zrobione, domyślnie na ekranie telewizora będzie napis „bez sygnału”. Wygląda na to, że transmisja jest nieobecna z powodu zapobiegania.

Po zakończeniu podstawowej konfiguracji ekran główny telewizora uruchomi się. Stąd możesz wybrać typ źródła sygnału: DTV, ATV, HDMI 1, 2 lub 3, AV i innych. W aplikacji Wstążka można znaleźć i uruchamiać aplikacje.

Można można:

 • Skonfiguruj ustawienia obrazu;
 • Popraw dźwięk;
 • Zrównoważyć kanały sygnału akustycznego;
 • Wprowadź i ustaw konfigurację sieci (Wi-Fi, kabel);
 • Uruchom sygnał Wi-Fi Autotopoisk;
 • Aktywuj napisy;
 • Włącz tryb niebieskiego ekranu;
 • Uzyskaj dostęp do systemu plików PVR $
 • Zaktualizuj oprogramowanie do USB;
 • Wróć do ustawień fabrycznych.

Aby włączyć YouTube z telefonu na TV Haier, musisz podłączyć dwa inteligentne gadżety do 1 sieci Wi-Fi. Potem wystarczy przejść do aplikacji w telewizji i kliknąć go jako ikona domu. W telefonie musisz wprowadzić to samo konto, przejdź do ustawień, wybierz „Widok na TV”. Jeśli wszystko jest zrobione poprawnie, obraz z wyświetlacza smartfona zostanie przetłumaczony na ekranie telewizora.

Zablokuj kanał oglądania, może być bezpośrednio w menu. Wystarczy użyć przycisków w górę iw dół, aby przełączać się między programami, a następnie kliknij „OK”. Wyłącz tryb bezpieczny i przejdź do ponownego ustawiania kanałów, wprowadzając hasło. Musi być wpisany w menu blokujące. Uniwersalny domyślny kod – 0000. Jeśli ta kombinacja nie działa, możesz użyć hasła administratora 9443.

Naprawa wskazówek

Podczas pracy, Haier TVS często mają problemy z tym, że użytkownik może rozwiązać niezależnie. Obejmują one pewne błędy.

 1. TV nie włącza się, LED wyszła. W razie potrzeby musisz sprawdzić połączenie z siecią, wstaw wtyczkę do wylotu. Warto również sprawdzić dostępność władzy w domu lub mieszkaniu, ślad, nie działał „Avtomat”.
 2. TV wyłącza się sam. Najbardziej prawdopodobne jest, że ekran jest odłączony ze względu na niestabilną dostawę energii elektrycznej. Jeśli dioda LED miga, żarówka jest oświetlona i wychodzi, najprawdopodobniej kontakt jest zakłócany w zasilaczu lub kablu. Przyczyną problemów może być wadliwy wylot lub niskie napięcie w sieci.
 3. TV wisiała. Jeśli problem nie jest zbyt globalny, wystarczy, żeby go wyłączyć, poczekaj chwilę. Dzięki poważnym programowi niepowodzenie pozostaje tylko w celu skontaktowania się z warsztatem, aby flashować technikę, wyeliminować błędy. Niewielkie opóźnienie w 20-30 sekund po włączeniu, nie jest konieczne – potrzebne jest załadowanie systemu Smart TV, nie ma takiego problemu ze zwykłymi telewizorami.
 4. TV nie odpowiada na pilota, światło jest włączone. Przede wszystkim musisz sprawdzić serwisowalność baterii. Jeśli to konieczne, zmieniają je. Wpływają na jakość odbioru sygnału z pilota może być również zakłóceniem. Jeśli pilot zdalnego sterowania jest uszkodzony, zostanie zastąpiony podobnym.
 5. Brak obrazka. Czasami pojawiają się matryca lub podświetlenie. W takim przypadku czarny ekran zgłosi potrzebę zastąpienia. Dokładna diagnoza będzie mogła prowadzić specjalistę do centrum serwisowego.
 6. Nie widzi dysku flash USB. Problem ten może być związany z faktem, że format systemu plików dysku flash nie jest zgodny ze standardem. Ponadto telewizor może być uszkodzony port USB, sam napęd czasami nie powiedzie się. Po podłączeniu urządzeń Apple przez kabel Haier TV nie rozpoznaje ich jako nośnika danych.
 7. Dźwięk zniknął. Jeśli obraz pozostaje normalny, warto sprawdzić tryb audio – czy jest on przetłumaczony na cichy format. Ponadto telewizor może poruszać kabel audio lub zewnętrzną akustykę jest nieprawidłowo podłączony.

Są to główne awarie, najłatwiej zdiagnozowane i wyeliminowane bez pomocy specjalistów centrum serwisowego.

Recenzje recenzji

Według ekspertów, telewizory Haier można nazwać udanym odkryciem dla rosyjskiego rynku urządzeń gospodarstwa domowego. Modelowy zakres produktów nie jest zbyt szeroki, ale przedstawia wszystkie niezbędne opcje użytkowania w różnych pokojach w domu lub apartamentach. Należy zauważyć, że jakość wdrażania technologii 4K jest nadal gorsza od przywódców. W przeciwnym razie, w tym sprzęt projektowy, marka zasługuje na najwyższe oceny.

Opinie nabywców o telewizorach Haier podzielonych. Są tacy, którzy pospieszni, aby zaoszczędzić, zwrócili towary do sklepu ze względu na nieuzasadnione oczekiwania. Jednak większość kupujących jest ładna, a matryca, a reprodukcja kolorów oraz wdrażanie inteligentnych funkcji. Ponieważ marka jest stosunkowo nowa, uważa się, że nieufny, ale z prawdziwym porównaniem z droższymi analogami w sklepie nadal decyduje o zakupie towarów.

Wśród oczywistych zalet najważniejszych telewizorów, istnieje doskonały postrzeganie sygnału Wi-Fi – Nie musisz zachować routera w bliskim sąsiedztwie telewizora. Kolumny grają również dość głośno, w stereo, istnieje zmiana ustawień, włączenie specjalnej opcji dla dźwięku przestrzennego. Nabywcy rynkowych i wystarczająca liczba gniazd z możliwością nie tylko odtwarzania z nośników USB, ale także nagrywania treści. Ponadto można połączyć się z telefonem, odtwarzaj z plików wideo IT.

W związku z wadami użytkownicy przypisują długą integrację – Po podaniu sygnału telewizor jest nadal ładowany przez około 20 sekund. Ponadto nie każdy może natychmiast zrozumieć menu ustawień, a skala, z którą dźwięk jest regulowany, występuje w środku ekranu. Wi-Fi Network TV za każdym razem szukając na nowo.

EasyBCD to aplikacja pozwalająca na zarządzanie w trybie graficznym programem rozruchowym systemu Windows Vista - Boot Configuration Data (BCD).

Wśród najciekawszych opcji oferowanych przez program znajdziemy takie funkcje jak zmiana domyślnie uruchamianego systemu, zmiana czasu, po którym domyślny system na liście ma zostać uruchomiony (standardowo jest to 30 sekund), dodanie wpisów nowych systemów operacyjnych, zarówno którejś ze wcześniejszych edycji Windows jak i Maca, GNU/Linuksa czy nawet możliwość całkowitego zastąpienia BCD przez Gruba.

Program pozwala także na zmianę domyślnych ustawień dotyczących startu samego systemu poprzez wyłączenie bądź włączenie DEP, PAE, czy też uruchamianie systemu w trybie Kernel-Debug. Możliwe jest również całkowite usunięcie BCD w przypadku usunięcia Visty i pozostawieniu na dysku Windowsa XP.

Liczba pobrań310 707

Data aktualizacji11 gru 2018

System operacyjnyWindows

LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych

Masz problem z tym programem?

Candy Hoover Group S. r. l. z jednym udziałowcem, podlegająca zarządzaniu i koordynacji przez Candy S. p. A., z siedzibą pod adresem: Via Comolli, 16-20861 Brugherio (MB) – Włochy kapitał zakładowy: 30. 000. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

FIRMA

 • O firmie Haier
 • Haier Group
 • Newsletter
 • Investor relations
 • Kodeks Etyki

Candy Hoover Group S. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

Standardowy podręcznik operacyjny Haier Bcd 211w

Bezpośredni link do pobrania Standardowy podręcznik operacyjny Haier Bcd 211w

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Standardowy podręcznik operacyjny Haier Bcd 211w