Zasady bezpieczeństwa Beko Bcnsd160

Zasada bezpieczeństwa Beko BCNSD160 jest jedną z najważniejszych zasad bezpieczeństwa, które są stosowane w przemyśle. Zasada ta mówi, że wszelkiego rodzaju maszyny i urządzenia muszą być wyposażone w odpowiednie zabezpieczenia, aby zapobiec ich uszkodzeniu lub wypadkom. Aby zapewnić bezpieczeństwo pracy, maszyny i urządzenia muszą być dostosowane do określonych standardów i wymagań. Ponadto, zasada ta zaleca stosowanie odpowiednich środków bezpieczeństwa, takich jak systemy ostrzegania, środki ochrony osobistej i zabezpieczenia przed zagrożeniami, które mogą wystąpić w miejscu pracy. Wszystkie te środki bezpieczeństwa muszą być stosowane w celu zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy.

Ostatnia aktualizacja: Zasady bezpieczeństwa Beko Bcnsd160

Tematy, które również mogą Państwa zainteresować:

Zrównoważony rozwój i zaangażowanie społeczne

Jako firma rodzinna wiemy, co jest możliwe, gdy można liczyć na pomoc drugiej osoby, oraz jesteśmy świadomi tego, że następne pokolenia mają szanse na przyszłość tylko pod warunkiem że im te szanse otworzymy.

Kariera

Będąc firmą rodzinną rozwijającą się w ponadprzeciętnym tempie, poszukujemy osób gotowych do pełnego zaangażowania i podążania nowymi drogami.

Wartości i wizja

Wszystkie działania BEKO TECHNOLOGIES kształtuje nasza wizja przedsiębiorstwa.

Historia

Wszystko zaczęło się w 1982 roku w małym garażu na tyłach pewnego domu w Düsseldorfie, w Niemczech. Po wielu eksperymentach z zastosowaniem prostych środków Berthold Koch skonstruował pierwszy dren kondensatu z elektronicznym sterowaniem zależnym od poziomu kondensatu: przełomowy BEKOMAT.

Zarządzanie jakością

Wysokie wymagania jakościowe rynku spełniamy poprzez wysoki standard jakości realizowany przez wszystkich pracowników, najnowocześniejsze komponenty oraz szczegółowe kontrole produktów.

Ważne instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i

1

ochrony środowiska

Rozdział ten zawiera instrukcje

zachowania

które ułatwią zabezpieczenie

się przed obrażeniami ciała lub

uszkodzeniem mienia.

Nieprzestrzeganie tych instrukcji

powoduje

udzielonej gwarancji.

1. 1 Ogólne zasady

zachowania bez-

pieczeństwa

• Urządzenie jest zgodne z

międzynarodowymi normami

bezpieczeństwa.

• To urządzenie może być

obsługiwane przez dzieci w

wieku 8 lat i starsze, osoby

z pewnym upośledzeniem

fizycznym, sensorycznym lub

umysłowym, a także osoby

niemające odpowiedniego

doświadczenia, jeśli udzielono

im instrukcji w zakresie

bezpiecznego

urządzenia

urządzenia odbywa się pod

nadzorem oraz jeśli osoby te

znają zagrożenia z nią związane.

80 / PL

bezpieczeństwa,

unieważnienie

używania

lub

obsługa

Dzieci nie mogą bawić się

tym urządzeniem. Dzieci bez

nadzoru nie mogą czyścić ani

konserwować tego urządzania.

• Nie należy używać urządzenia,

jeśli uszkodzony jest jego

przewód zasilający lub ono

samo. Należy skontaktować

się z autoryzowanym punktem

serwisowym.

• Zasilanie z domowej sieci

elektrycznej powinno być

zgodne z informacjami podanymi

na tabliczce znamionowej

urządzenia.

• Sieć elektryczna, w której będzie

używane urządzenie, musi być

zabezpieczona bezpiecznikiem

co najmniej 16 A.

• Z urządzeniem nie należy

używać przedłużaczy.

• Aby zapobiec uszkodzeniu

przewodu zasilającego, należy

dbać, aby nie był ściśnięty,

zagięty, ani nie ocierał się o

ostre krawędzie.

• Nie wolno dotykać urządzenia

ani jego wtyczki, jeśli jest

włączone do gniazdka, mokrymi

ani wilgotnymi dłońmi.

Instrukcja obsługi odkurzacza

Wakacje to czas zabawy, odpoczynku i nowych wrażeń. Korzystając z wakacyjnych przyjemności, nie zapominaj jednak o bezpieczeństwie własnym i bliskich.

Pamiętaj, że żadna zasada nie daje 100% szans na uniknięcie zagrożeń, ale z pewnością zmniejsza i to znacznie, możliwość stania się ofiarą.

1. Wyjeżdżając, zawsze pozostaw najbliższym informację, gdzie i z kim będziesz spędzać czas. Umów się na określone hasło, które wypowiedziane przez Ciebie będzie oznaczało, że czujesz się zagrożony i potrzebujesz natychmiastowej pomocy. To nie przesada - to podstawowe zasady bezpieczeństwa!

2. Nie afiszuj się zbytnio posiadanymi dobrami - nigdy nie wiesz, kto może Cię obserwować.

3. Podróżując pociągiem zawsze zajmuj miejsca z dala od podejrzanych osób i - jeśli to możliwe - blisko konduktora, bądź służby ochrony kolei. Nie siadaj samotnie w przedziałach i trzymaj się blisko ludzi. Staraj się nie podróżować nocą. Nigdy też nie podróżuj autostopem sam - zawsze w gronie przyjaciół.

4. Kiedy ktoś Cię zaczepia, nie wdawaj się w rozmowy - czasami lepiej udać, że się nie słyszy i iść dalej. Kiedy zaczepki się nasilą, odpowiadaj pewnie, krótko, bez wdawania się w dyskusję. Nie obrażaj napastnika.

5. Przebywając na plaży, pływalni czy w wakacyjnym tłumie, uważaj na swoją torbę, portfel, telefon. Jeśli bawisz się na imprezie, nigdy nie pozostawiaj swoich rzeczy bez opieki - kradzieże torebek, portfeli, telefonów komórkowych zdarzają się w klubach niezwykle często.

6. Zawsze i wszędzie pilnuj swoich napojów. Przypadki dosypywania i dolewania różnych specyfików są coraz większym problemem. Po takich substancjach tracisz samokontrolę a nazajutrz niczego nie pamiętasz. Nigdy nie przyjmuj napojów od nieznanych lub mało znanych Ci osób. Jeśli idziesz na parkiet, napoje zostaw pod opieką osoby zaufanej.

7. Nigdy nie wybieraj się na dyskotekę sam - zawsze w gronie znajomych. Nie wychodź z dyskoteki samotnie - staraj się wracać do miejsca zamieszkania w towarzystwie przyjaciół.

8. Wakacje to okres wzmożonej działalności dealerów narkotykowych. Pamiętaj, że mitem jest, iż "dopalacze" pomagają w dobrej zabawie. Naucz się być asertywnym! Naucz się odmawiać.

PAMIĘTAJ - NIE ISTNIEJE BEZPIECZNE BRANIE NARKOTYKÓW!!!!

9. Unikaj alkoholu. Nie daj szans, aby wakacyjne picie powiększyło związane z tym statystyki tragicznych wydarzeń. Alkohol wzmaga agresję, a jednocześnie nietrzeźwy nastolatek jest łatwiejszą ofiarą przestępstwa. Nadmiar alkoholu nierzadko też prowadzi do ryzykownych zachowań, a to groźba m. in. zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.

10. Uważaj na sekty. Nie opowiadaj nowo poznanym ludziom o swoich kłopotach czy marzeniach. Możesz być zaproszony na "bardzo ważne spotkanie". Jeżeli osoba jest bardzo życzliwa, ale nie chce odpowiedzieć na Twoje pytanie o cel spotkania i osoby lub instytucje je organizujące: "bo tam się wszystkiego dowiesz", bądź ostrożny. Nie idź, jeżeli wcześniej nie sprawdzisz, kim są ludzie, którzy Cię zapraszają i o co im chodzi.

Należy pamiętać, że żaden zbiór zasad nie gwarantuje 100% skuteczności.
Nic nie zastąpi rozsądku, odpowiedzialności i ostrożności!!!!!

Informacje na temat bezpiecznych wakacji można znaleźć na stronie:

https://www. pl/2018/06/bezpieczne-wakacje/

Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, uczniom i ich rodzicom na nadchodzące wakacje składamy najserdeczniejsze życzenia bezpiecznego wypoczynku, wspaniałej słonecznej pogody, wielu ciekawych przygód i miłych spotkań, chwil wartych wspomnień oraz niezapomnianych wrażeń.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

Pedagog i psycholog szkolny


Zasady bezpieczeństwa Beko Bcnsd160

Bezpośredni link do pobrania Zasady bezpieczeństwa Beko Bcnsd160

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Zasady bezpieczeństwa Beko Bcnsd160